Koduakende toonimise 5 hämmastavat eelist

Kui paljud meist kuuldes terminit “akende toonimine” endiselt mõtlevad tumedatele limusiiniakendele, eluruumide toonimine on praegu populaarsuselt teisel kohal. Kui te pole kunagi varem koduakende toonimisest kuulnud, võite küsida, miks nii paljud inimesed investeerivad õhukestesse kiledesse oma kodu jaoks. Uskuge või mitte, aga koduakende toonimisel on tegelikult palju eeliseid.

Lisaks teile meeldiva privaatsuse tagamisele isegi avatud ruloodega võib akende toonimine olla just see, millest teie kodus jääb puudu. Kas soovite saladust teada? Lugege edasi, selleks et avastada viis oma kodu akende toonimise eelist, mis võivad isegi teid üllatada!

UV-kaitse

Kahjulikud päikesekiired ei eksisteeri ainult vabas õhus. Tõsi on see, et UV-kiired pidevalt läbivad teie aknaid. Seetõttu akna juures seistes tunnete ka palju rohkem päikesesoojust. Kui päike paistab, tungivad UV-kiired klaasist mitu meetrit kaugemale, seades ohtu teid ja teie nahka.

Olenemata aastaajast, kui päike paistab, tuleb teil oma nahka kaitsta. Siseruumides ei hakka keegi päikesekreemi kandma. Õnneks vaid õhukese toonkihi lisamine lahendab probleemi lihtsalt. Tänu lisakaitsekihile saate rahulikult töötada, lõõgastuda või vaadata, kuidas teie lapsed akna lähedal mängivad.

Energia säästmine

Uskuge või mitte, akende toonimine võib teie kodus energiat säästa mitmel viisil. Nagu võite ette kujutada, teeb teie aknast sisse paistev päike palju enamat kui lihtsalt põletab teie nahka. Kuigi väike päikesesoojus võib olla mõnus, siis kui päevad on kuumad ja ööd soojad, ei pruugi teile enam meeldida oma suurte valgusküllaste akende mõju, kuna päike soojendab teie ruumis olevat õhku liiga palju.

Koduakende toonimine aitab hoida kuumust eemal ja reguleerida temperatuuri teie kodus või korteris. Pikemas perspektiivis võib see säästa teie raha ja energiat, et teie kodu oleks jahe ja mugav.

Lisaks kuumuse eest kaitsmisele võib kile talvel lisada ka soojusisolatsiooni. See tähendab, et aknakile on kasulik nii suvel kui talvel, et hoida teie kodus ideaalset temperatuuri ilma askeldamist termostaadiga.

Turvalisus ja kaitse

Üks meie lemmikutest akende toonimise eelistest on selle võime suurendada teie kodu või korteri turvalisust. Kuigi akende toonimine ei suuda tehniliselt sissemurdjaid eemal hoida, võib teie ruumi halb nähtavus väljast mängida rolli sissemurdmiste ärahoidmisel. Sissemurdjad mitte ainult ei näe teie asju läbi klaasi, vaid neil on ka raske aru saada, kas maja on tühi või mitte, mis võib nende sissemurdmiskatset peatada.

Lisaks on akende toonimisel oma osa klaasi koos hoidmisel, kui seda üritatakse purustada. Kile hoiab killud koos ja ründajal on raske klaasi purustada. See teenib teie turvalisuse tagamiseks kaht peamist eesmärki. Esiteks see aeglustab sissetungijat ja annab teile lisaaega politsei kutsumiseks või häire käivitamiseks. Teiseks, kui juhtub plahvatus või muu õnnetus, siis kile hoiab klaasikilde tagasi ja need ei satu siseruumi.

Pimestuse vähendamine

Kuna nii paljud inimesed kolisid viimase aasta jooksul oma kontorist koju, on suure tööruumi tähtsus suurem kui kunagi varem. Kuigi akna ääres töötamine võib olla suurepärane motivaator ja tootlikkuse tõstja, arvutiekraanil olev sära võib kogu selle motivatsiooni ära võtta. Pimestamine muudab mitte ainult ekraani nägemist keerulisemaks, vaid peegeldavad kiired võivad ka kahjustada teie silmi ja põhjustada püsivaid kahjustusi.

Kui teie aknad segavad teie töövoogu, võib akende toonimine olla teie uus kodus töötamise kangelane. See lihtne lahendus vähendab pimestamist, nii et saate oma nimekirjast ülesandeid täita olenemata sellest kus päike asub. Olgu selleks arvuti või teleriekraan, kaitske oma silmi koduakende toonimisega.

Kinnisvara väärtus

Akende toonimine on üks võimalus oma kinnisvara atraktiivsust tõsta. Teie toonitud akende puhas välimus võib teie kodu/korterit tõsiselt muuta ja meelitada ligi ostjaid nagu ei kunagi varem. Toonitud aknad lisavad väärtust mitte ainult atraktiivsuse ja energiatõhususe suurendamise kaudu, vaid aitavad ka säilitada teie kodu välimust kauemaks.

Teie vaip, värv ja kõik väärisesemed on paremini kaitstud päikese valgendava jõu eest. Nii näevad teie põrandad uuemad, aknalauad heledamad ning teie kodu näeb värske ja armastatud välja.

Kas olete mures selle luksusliku diivani pärast, millele kulutasite liiga palju raha, või selle uhke ruumilise helisüsteemi pärast, mis istub otse päikese käes? Kõik teie asjad hakkavad olema teie kodus akende toonimiskihi taga turvalises kohas. Nende eeliste abil on teie asjad veel aastaid ideaalses seisukorras.

Nüüd, kui teate oma kodu akende toonimise hämmastavaid eeliseid, pole põhjust seda edasi lükata. See on see, mida aknakile saab teie heaks teha alates UV-kaitsest kuni katkematu Netflixi vaatamiseni.

Kas olete valmis ise erinevust kogema?

Hankige juba täna tasuta konsultatsioon oma maja või korteri akende toonimise kohta Decordsi spetsialistilt. Tulge meile külla ja me valime välja täpselt teie vajadustele vastava kile. Meie sortimendis on üle 50 aknakile ja meie spetsialist aitab valida just teile sobiva. Asume aadressil Laki 4-9.