Turundus väikeettevõtetele: kuidas meeldejäävate kleebiste abil ettevõtte kasumit suurendada

Inspireerige oma auditooriumi isikupäraste kleebistega

Kui asi jõuab turunduse või raha kogumiseni väikeettevõtetele, siis on üks tõhusamaid viise kasumi kiireks suurendamiseks kasutada spetsiaalseid kleebiseid. Individuaalsed ärikleebised on odav investeering. Need meeldivad tarbijate enamikule ja nad on valmis teid toetama.

Väiksed investeeringud. Suured auhinnad

Kui otsite oma ettevõtte jaoks turundusstrateegiat, mis suurendaks teie kasumit, on isikupärased kleebised just teile. Isikupärased kleebised, mis on kaunilt kujundatud ja edastavad teie ettevõttelt veenvat sõnumit, on suurepärane (ja odav) viis esile kutsuda emotsionaalset vastukaja, mida teie auditoorium ja kliendid ostuotsuse tegemiseks vajavad. See omakorda tähendab TEILE suuremat kasumit!

Veelgi enam, kui mõistate tarbijakäitumise põhjuste psühholoogilisi aspekte, taipate peagi, miks mittestandardsed kleebised on nii tõhusad. Kui teie kleebised väljendavad meeleolu, edastavad sõnumit või on isegi hooajalised ja kutsuvad esile emotsionaalse vastukaja, on müük teile peaaegu garanteeritud!

Emotsioonid juhivad tarbijakäitumist

Üldiselt tehakse otsuseid emotsioonide ajel. Enamik inimesi arvab, et nende valik on saadaolevate alternatiivide ratsionaalse analüüsi tulemus. Tõde on aga see, et meie otsuseid mõjutavad tugevalt emotsioonid ja paljudel juhtudel isegi määravad. Kui teie kleebised väljendavad seda, millesse teie tarbijad on emotsionaalselt või rahaliselt juba investeerinud, siis on ütlematagi selge, et nad tahavad näidata oma vastavust teie sõnumile ja tõenäoliselt isegi tänada teid. Siin võib laiendatud brändingul ja ristmüügistrateegial olla suur mõju.

Ristmüük isikupäraste kleebiste abil

Et müüke erilise vaevata suurendada, proovige ristmüüki – pakkuge uusi teenuseid või tooteid, mis täiendavad teie pakkumist (nt kiropraktik, kes müüb vitamiine, või jalgrattapood, kus müüakse kiivreid) või mittestandardsete kleebiste puhul pakkuge pilkupüüdvat individuaalset disaini . Õigesti ja õige kavatsusega tehtud kleebis resoneerib teie klientidega ja kutsub esile emotsionaalse vastukaja — nad tunnevad uhkust selle üle, et saavad kleebist demonstreerida, mõtlemata seejuures, et sellega suurendavad teie brändi tuntust.

Huvitava kujundusega kleebised loovad lojaalsust

Kui teie alles mõtlete sellest, siis kliendid juba toetavad teie brändi ja ideed, tehes teiega äri. Olenemata sellest, kas olete spordipood või tervisliku toiduga tegelev ühistu, mõelge, mis on teie sihtturu jaoks tõeliselt oluline. Suure tõenäosusega saate luua individuaalse kleebise, mis teie klientidele meeldib.

Niisiis, miks mitte luua paar lahedat kleebist stange jaoks, mis nagu TEATE, leiavad vastukaja teie auditooriumis? Looge kleebiseid, mis täiendavad ja täiustavad teie brändi ning missiooni. Nii suurendate lojaalsust (ja kasumit) veel rohkem.

Meie tahame aidata!

Kui olete isikupäraste kleebiste loomises algaja, siis lubage, et aitame teid! Kleebised on kvaliteetne ja odav viis oma ideede, mõtete, missiooni, eesmärkide väljendamiseks, ja me oleme siin, et teid sellel teel toetada! Looge oma kleebised ja meie teeme ülejäänu.

Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust juba täna!