AKENDE KOMMERTSKILETAMISE 10 PEAMIST EELIST, MIDA PEAKSITE TEADMA

Üks ettevõtlust mõjutavaid võtmeelemente on aknad, kuna need domineerivad oma asukoha, struktuuri ja kuju tõttu hoone välisilmes. Lisaks tavalistele akendele võiksite kaaluda akende kommertstoonimist. See loob mugava töökeskkonna, takistab peegeldumist ja suurendab hoone turvalisust. Lisaks suurendab see privaatsust ja täiendab ruumi disaini.

Olenevalt kile neelamis- ja blokeerimisomadustest saate paigaldada ka isoleerivaid, temperatuuri reguleerivaid, UV-vastaseid, peegeldumist takistavaid ja turvakilesid.

Siin on peamised põhjused, miks investeerida akende kommertstoonimisse.

1. SUURENDAB TEIE TURVALISUST

Klaasaknad on ärihoone haavatavamaid kohti. Pealegi kui need purunevad, on asendamine kallis. Aknakilede paigaldamine väljapoole võib raskendada kurjategijate ja vandaalide sissepääsu. Kile muudab klaasi löögikindlaks, mis vähendab sissetungimise tõenäosust.

Toonitud klaasid takistavad ka varastel kontorisse sisse piilumast. Toonimine ehk peegelkile paigaldus suurendab ruumides olevate töötajate privaatsust ja varjab seadmeid võõraste pilkude eest. Isegi kui teie aken puruneb, hoiab kile kilde paigal, muutes nende koristamise lihtsamaks.

2. DEKORATIIVNE VÄLIMUS

Aknakilesid on laias valikus, nii ühevärvilisi kui mitmesugustes värvitoonides, mis annavad ruumile erilise ilme. Need toonid suurendavad kliendi silmis atraktiivsust, andes ruumile ahvatleva ja kauni ilme. See jätab külastajatele ja möödujatele mulje, et tegemist on tõeliselt professionaalse ettevõttega. Dekoratiivkiled imiteerivad klaasitöötluse liike: söövitust, matistamist ja vitraaži. Tavaliste klaaside vahetamine selliste klaaside vastu on kulukas. Kuid aknakiled tagavad samasuguse välimuse madalama hinnaga.

Saab paigaldada ka mis tahes kujuga aknakilesid. Näiteks saab suurtele klaasvaheseintele panna linnasilueti või ettevõtte logo. Kui vajate midagi ainulaadset, valige dekoratiivsed mustrid, värvilised toonid või individuaalne disain. Kiletamine tõstab ka teie hoone väärtust, kuna muudab hoone potentsiaalsetele ostjatele atraktiivsemaks.

3. LOOB TÖÖTAJATELE MUGAVA KESKKONNA

Kui ere päikesevalgus paistab akendesse, tõstab see ruumi temperatuuri ja mõjutab töötajate tootlikkust. See on arvutiga töötajate seas tavaline, et päikesekiired langevad sülearvuti ekraanile, tekitades vastupeegelduse, mis võib silmi kahjustada. Silmade ülepinge tõttu on töötajad vähem produktiivsed.

Päikesevalgus võib tekitada ka ereda vastupeegelduse, mis võib häirida hoonesse sisenevaid külastajaid või kliente.

4. SUURENDAB PRIVAATSUST

Konfidentsiaalset teavet omavate klientidega kohtumise ajal kaitseb akendel olev peegelkile ruumi kõrvaliste pilkude eest. See on eriti oluline selliste organisatsioonide jaoks nagu pangad. Suurem privaatsus tagab, et kliendid tunnevad end teie ettevõttega koostööd tehes mugavalt.

5. Vastupidavus

Aknakilede kasutuselevõtt on pikaajaline investeering. Konstruktsioonide pleekimine sõltub paigaldusviisist ja toonimise kvaliteedist. Tänapäevased aknakiled kestavad üle kümne aasta. Vastupidavuse tagamiseks ostke kiled volitatud edasimüüjatelt, kes garanteerivad, et nendega ei teki probleeme.

6. PARANDAB HOONE VÄLISILMET

Aknakiled muudavad hoone atraktiivsemaks. Need mõjutavad äri otseselt väljastpoolt. Võttes kuulda asjatundjate nõuandeid, saate pakkuda töötajatele värskendavat ja hubast puhkust suvekuumusest või luua professionaalse ja õdusa õhkkonna. Demonstreerides klientidele muljet avaldavaid objekte suurema enesekindlusega, toote ettevõttele rohkem kasumit.

Kohalik meedia võib teie ebatavalist kiletamist märgata ja teha sellest kohalikus ajakirjas/portaalis reportaaži või artikli. Seejärel saab teie turundusmeeskond hakata tegelema brändi maine loomisega. Akende kiletamine loob elevust ja intrigeerib kliente, kes seejärel teie asutust isiklikult külastavad ja kõike oma silmaga näevad.

7. SÄÄSTKE RAHA ELEKTRIARVETELT

26–30% hoone energiast väljub akende kaudu. Mõnusa temperatuuri hoidmiseks tubades lülitate kliima- või küttesüsteemid sisse pikemaks ajaks. Aknakiled suurendavad klaasi isolatsiooniomadusi – nii ei tungi päikesekiired tuppa ning hoone peab paremini soojust kinni. Kiled hoiavad ruumis madalamat temperatuuri, mistõttu kasutatakse vähem kliimaseadmeid ja kahanevad ka elektriarved.

Kuna kile muudab klaasi tumedamaks, varjab see pindadele kogunevat prahti ja mustust. Aknad püsivad kauem puhtad, mis minimeerib professionaalsete aknapesijate palkamiseks kuluvat raha.

8. LASEB HOONESSE LOOMULIKU VALGUSE

Oletame, et te sulgete aknakatted, produktiivseks tööks on vaja aga valgustit. Mida kauem tuled põlevad, seda suuremad on teie elektriarved. Kuigi saate säästa jahutus- ja küttearvetelt, ei pruugi valgustuskulude suurenemise tõttu olukord sugugi paraneda. Peegelkiled blokeerivad päikesekiiri, vähendades jahutus-, kütte- ja valgustuskulusid. Nad blokeerivad päikesekiired, kuid lasevad valgust tubadesse. See tähendab, et võite jätta aknakatted avatuks, et hoonesse pääseks loomulik valgus.

9. KAITSEB DEKOORI

Kui teie hoone on ideaalses seisukorras, on ka klientidel teie ettevõtte vastu suurem usaldus. Nad arvavad, et kui hoolitsete hoone ja selle sees oleva vara eest, siis olete ka nende vastu tähelepanelikum ja hoolivam. Läbi akna tungivad päikesekiired võivad mõne kuu pärast dekoori kahjustada. Kui mööbel, vaip või muud pehmed pinnad näivad pleekinud, võivad kliendid arvata, et täidate ka nende tellimusi sama kvaliteediga. Aknakiled blokeerivad kahjulikke UV-kiiri. Teil ei tule maksta mööbli või dekoori enneaegse väljavahetamise eest.

10. TAGAB UV-KAITSE

Akende toonimine peegelkilega kaitseb teid UV-kiirte eest, millel on negatiivne mõju tervisele. Näiteks võib see põhjustada sellist silmahaigust nagu katarakt ja kahjustada võrkkesta kudesid. Lisaks võivad kiired kahjustada teie immuunsüsteemi ning põhjustada enneaegset vananemist ja kahjustada nahka. Pikaajaline kokkupuude UV-kiirgusega võib põhjustada tõsiseid haigusi, näiteks nahavähki. Akende kvaliteetne toonimine kaitseb töötajaid ja väärisesemeid ultraviolettkiirte eest.

JÄRELDUS

Aknaklaasi kiletamine võib tunduda luksusena, kuid sellel on teie ettevõttes ülioluline roll. See suurendab mugavust ja säästab tulevikus raha. Hea uudis on see, et Decords pakub kvaliteetset paigaldust ning materjale Tallinna ja Harjumaa piirkonnas. Meie asjatundlikul meeskonnal on laialdased kogemused kilega töötamiseks. Akende kommertskiletamise kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust juba täna.